Zaterdag 3 oktober:
Groep Tatau (’t Plat, atelier 1): van 14.00 tot 18.00 uur
Fryart (atelier 2): van 14.00 tot 18.00 uur
Revalidatie- en MS-Centrum (atelier 3): van 14.00 tot 18.00 uur
Grooten Hof (atelier 4): van 14.00 tot 18.00 uur
Martine Vliegen (atelier 5): van 14.00 tot 18.00 uur
Henny de Bijl (atelier 6): van 14.00 tot 18.00 uur
Jos Geys (atelier 8): van 14.00 tot 18.00 uur
Anita Vanderhenst (atelier 9): van 14.00 tot 18.00 uur
Sandra Steensels (atelier 10): van 14.00 tot 18.00 uur
Stina Laenen (atelier 11): van 14.00 tot 18.00 uur
Annemiek Lemmers (atelier 12): van 14.00 tot 18.00 uur
Annet Loot (atelier 14): van 14.00 tot 18.00 uur
Dirk Janssen (atelier 15): van 14.00 tot 18.00 uur
Jacky Loenders (atelier 16): van 14.00 tot 18.00 uur
Electriciteitskastjes (atelier 17): van 14.00 tot 18.00 uur
Lucie Haentjens (atelier 18): van 14.00 tot 18.00 uur
Nathalie Swinnen (atelier 19a): van 14.00 tot 18.00 uur
Michiel Schuermans (atelier 19b) van 14.00 tot 18.00 uur
Groep Tatau (CC Palethe, atelier 20): van 14.00 tot 18.00 uur

Zondag 4 oktober:
Groep Tatau (’t Plat, atelier 1): van 10.00 tot 18.00 uur
Fryart (atelier 2): van 10.00 tot 18.00 uur
Grooten Hof (atelier 4): van 10.00 tot 18.00 uur
Martine Vliegen (atelier 5): van 10.00 tot 18.00 uur
Henny de Bijl (atelier 6): van 10.00 tot 18.00 uur
Carine Van Gerven (atelier 7): van 10.00 tot 18.00 uur
Jos Geys (atelier 8): van 10.00 tot 18.00 uur
Anita Vanderhenst (atelier 9): van 10.00 tot 18.00 uur
Sandra Steensels (atelier 10): van 10.00 tot 18.00 uur
Stina Laenen (atelier 11): van 10.00 tot 18.00 uur
Annemiek Lemmers (atelier 12): van 10.00 tot 18.00 uur
Annet Loot (atelier 14): van 10.00 tot 18.00 uur
Dirk Janssen (atelier 15): van 10.00 tot 18.00 uur
Jacky Loenders (atelier 16): van 10.00 tot 18.00 uur
Electriciteitskastjes (atelier 17): van 10.00 tot 18.00 uur
Lucie Haentjens (atelier 18): van 10.00 tot 18.00 uur
Nathalie Swinnen (atelier 19a): van 10.00 tot 18.00 uur
Michiel Schuermans (atelier 19b) van 10.00 tot 18.00 uur
Groep Tatau (CC Palethe, atelier 20): van 10.00 tot 18.00 uur

Zaterdag 10 oktober:
Groep Tatau (’t Plat, atelier 1): van 14.00 tot 18.00 uur
Fryart (atelier 2): van 14.00 tot 18.00 uur
Marcella Wolfsen (atelier 3b): van 14.00 tot 18.00 uur
Grooten Hof (atelier 4): van 14.00 tot 18.00 uur
Martine Vliegen (atelier 5): van 14.00 tot 18.00 uur
Henny de Bijl (atelier 6): van 14.00 tot 18.00 uur
Anita Vanderhenst (atelier 9): van 14.00 tot 18.00 uur
Sandra Steensels (atelier 10): van 14.00 tot 18.00 uur
Stina Laenen (atelier 11): van 14.00 tot 18.00 uur
Annemiek Lemmers (atelier 12): van 14.00 tot 18.00 uur
Agy Claessen (atelier 13): van 14.00 tot 18.00 uur
Dirk Janssen (atelier 15): van 14.00 tot 18.00 uur
Jacky Loenders (atelier 16): van 14.00 tot 18.00 uur
Electriciteitskastjes (atelier 17): van 14.00 tot 18.00 uur
Lucie Haentjens (atelier 18): van 14.00 tot 18.00 uur
Nathalie Swinnen (atelier 19a): van 14.00 tot 18.00 uur
Michiel Schuermans (atelier 19b) van 14.00 tot 18.00 uur
Groep Tatau (CC Palethe, atelier 20): van 14.00 tot 18.00 uur

Zondag 11 oktober:
Groep Tatau (’t Plat, atelier 1): van 10.00 tot 18.00 uur
Fryart (atelier 2): van 10.00 tot 18.00 uur
Revalidatie- en MS-Centrum (atelier 3a): van 10.00 tot 18.00 uur
Marcella Wolfsen (atelier 3b): van 10.00 tot 18.00 uur
Grooten Hof (atelier 4): van 10.00 tot 18.00 uur
Martine Vliegen (atelier 5): van 10.00 tot 18.00 uur
Henny de Bijl (atelier 6): van 10.00 tot 18.00 uur
Carine Van Gerven (atelier 7): van 10.00 tot 18.00 uur
Jos Geys (atelier 8): van 10.00 tot 18.00 uur
Anita Vanderhenst (atelier 9): van 10.00 tot 18.00 uur
Sandra Steensels (atelier 10): van 10.00 tot 18.00 uur
Stina Laenen (atelier 11): van 10.00 tot 18.00 uur
Annemiek Lemmers (atelier 12): van 10.00 tot 18.00 uur
Agy Claessen (atelier 13): van 10.00 tot 18.00 uur
Dirk Janssen (atelier 15): van 10.00 tot 18.00 uur
Jacky Loenders (atelier 16): van 10.00 tot 18.00 uur
Electriciteitskastjes (atelier 17): van 10.00 tot 18.00 uur
Lucie Haentjens (atelier 18): van 10.00 tot 18.00 uur
Nathalie Swinnen (atelier 19a): van 10.00 tot 18.00 uur
Michiel Schuermans (atelier 19b) van 10.00 tot 18.00 uur
Groep Tatau (CC Palethe, atelier 20): van 10.00 tot 18.00 uur

De openingsuren per atelier vindt u in het tabblad ‘deelnemers‘. U kan daar de gewenste kunstenaar kiezen.

%d bloggers liken dit: